Foto: www.pavelmacek.cz

Pavel Macek

Pavel Macek (1976) je průkopníkem cvičení s kettlebells v Česku, prvním oficiálně certifikovaným instruktorem prestižní světové asociace StrongFirst a šéfinstruktorem školy. V současné době vyučuje na instruktorských certifikacích v Evropě i v zámoří. Kromě toho je mistrem čínských bojových umění a šéfinstruktorem školy Practical Hung Kyun....
Jan David
Zveřejněno: 03.05.21

Pavel Macek (1976) je průkopníkem cvičení s kettlebells v Česku, prvním oficiálně certifikovaným instruktorem prestižní světové asociace StrongFirst a šéfinstruktorem školy. V  současné době vyučuje na instruktorských certifikacích v Evropě i v zámoří. 

Kromě toho je mistrem čínských bojových umění a šéfinstruktorem školy Practical Hung Kyun. Čínským bojovým uměním věnuje od roku 1991. Tradiční Hung Kyun začal studovat v roce 1997 v Chinatownu kalifornského San Francisca v USA. V roce 2000 získal zlato na 1. mezinárodním mistrovství světa v Hung Kyun, které se konalo v německém Karlsruhe.

Ve stejném roce promoval na Karlově univerzitě diplomovou prací na téma tradičních čínských bojových umění. Odborné články na téma bojových umění překládá z angličtiny i čínštiny. Spoluzaložil internetový časopis bojovaumeni.cz, pro který v současné době působí jako odborný poradce.

Stručně a jednoduše:

  • StrongFirst Master Certified Instructor & StrongFirst Elite  (strongfirst.cz & strongfirst.com)
  • Šéfinstruktor školy KB5 (kb5.cz)
  • Šéfinstruktor školy čínských bojových umění PHK (practicalhungkyun.cz & practicalhungkyun.com)
  • Šéfinstruktor MMA Gymu Praha (mmagym.cz)
  • Fanda silového tréninku start školy (simplexstrong.com)
  • Flexible Steel Specialist (flexiblesteel.com)
  • Oxygen Advantage instruktor (oxygenadvantage.com)
  • Praktikující Stoik (prokopton.cz)
  • Milovník koček a čaje Pu-Erh

Související

Nechte tělo promluvit - začínáme s Core Energetics

Hned čtyři jednoduché prožitkové aktivity používané v Core Energetic si můžete vyzkoušet každý díky tomuto článku.


Core Energetics - hledá se zdravé jádro

Core Energetics je evoluční proces, který pomáhá lidem osvobodit jejich srdce. Říká to Petr Ekl, který se metodě věnuje.


Daniel Müller

Odborník v oblasti pilates a zdravotně funkčního pohybu, zakladatel a majitel společností skupiny IQ pohyb. Bývalý závodní plavec se lidskému tělu a pohybu s ním spjatým profesně věnuje již od roku 1994 a komerčně školí od roku 2001. Vystudoval vysokou školu se zaměřením na aplikovanou matematiku.


IQ pohyb: Neutrální pozice vleže, jak na to?

Tento leh není jen tak obyčejný leh na zádech. “Když jej uděláte dobře, okamžitě si zlepšíte postavení bederní páteře, uvolníte ztuhlost svalů a dalších měkkých tkání, povolí i vaše trapézy a uvolní se celá hlava,” říká Daniel Müller, zakladatel a majitel společností skupiny IQ pohyb, který v...


IQ pohyb: Rozpitvané cviky jógy pro zdraví

IQ pohyb není nová zázračná metoda cvičení, která by přinesla každému okamžitou pomoc či úlevu jako to slibuje kde kdo. Je to systém cvičení, který vychází z dokonalé znalosti anatomie a kineziologie.