Lenka Čadová

PhDr. Lenka Čadová je psycholožka a terapeutka pracující s HRV (proměnlivostí srdeční frekvence) pro využití potenciálu srdce v rozvoji a zdraví člověka.
Gabriela Kolářová
Zveřejněno: 30.05.21

Propojuje akademické HRV metody s tradičními východními léčebnými systémy. Specialista na HRV biofeedback, certifikovaný mentor a odborník HeartMath Institute (USA), specialista hodnocení Firstbeat (Finsko) a pulzové diagnostiky VedaPulse (Rusko). Profesionální lektor relaxačních a meditačních technik. Sportovní trenér. Praktikant Kyusho karate a ájurvédy.

Související

Jak kurkuma prospívá našemu tělu?

V posledních několika letech se ve světě zdraví a krásy rozvinula posedlost určitým žlutým kořením. Na blozích o zdraví a v hipsterských kavárnách se o kurkumě píše jako o módním trendu a její milovníci ji přidávají prostě všude.


Somatic Experiencing: Lidé zamrzají jako zvířata, ale neumí si pomoct sami

Somatic Experiencing je přístup k léčení traumatu. Pracuje s nedokončenými instinktivními reakcemi na ohrožení, které jsou zaseknuté v těle a v nervové soustavě.


Nejsem jen chodící hlavou, to je Somatic Experiencing

“Trauma je součástí lidského života, ale není rozsudkem na doživotí,” říká Filip Žitník, psychosomatický terapeut, lektor a překladatel, který s oblibou využívá metodu Somatic Experiencing.


Filip Žitník

Mgr. Filip Žitník, SEP, je předsedou České kraniosakrální asociace a členem etické komise Asociace Somatic Experiencing ČR.


Jak efektivně řešit spory? Pomůže mediace

Mediace je v Česku stále poměrně nový obor, nicméně poslední roky se dostává do povědomí širší veřejnosti.