Kontakt: 
Šéfredaktor Jan Kolář
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
S případnými dotazy se na Purogavu můžete obrátit e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., písemně na adrese sídla Purogava: Baarova 802/43, Michle, 140 00, případně telefonicky na čísle +420 731 652 386 (v pracovních dnech v době od 10:00 do 17:00).
 
 
 

POMÁHÁME POSILOVAT VAŠI ODOLNOST, CHRÁNIT ZDRAVÍ A ZLEPŠOVAT KVALITU ŽIVOTA.

Věříme, že harmonie těla, duše, mysli a emocí je jediný způsob bytí a žití kvalitního života. S využitím tradičních postupů a metod i moderních technologií vám rádi pomůžeme pečovat o váš životní styl. To vše s certifikovanými odborníky, lékaři a specialisty.
 

1. DOPLŇTE TO, CO CHYBÍ

Kvalita dnešních potravin není vždy schopna pokrýt vše, co naše tělo potřebuje. Naše kvalitní pečlivě vybírané potravinové doplňky dokáží doplnit vše pro skvělé fungování těla a mysli.

2. HLEDEJTE PŘIROZENOST

Chcete-li posílit zdraví, odolnost a zlepšit svoje bytí, máme pro vás metody a techniky, které vám pomůžou. Ověřené staletími i vědou, prezentované certifikovanými specialisty a odborníky. 

3. CHRAŇTE SE

Svět se mění, a i díky působení moderní civilizace není vždy dokonalý pro náš život. Naše produkty jsou tady od toho, aby vás ochránily a pomohly vám i v podmínkách, které nejsou právě ideálními.