Foto: Shutterstock

Opalovací sezóna pomalu končí. Víme, jak si opálení udržet

Venku se již léto pomalu mění na podzim a vy na to ještě nejste připraveni? Chcete si i v nadcházejících chladných dnech udržet krásné opálení jako od moře a přitom připravovat svou pokožku na budoucí opalování? V tom případě jsou bobulky Solaire ideální volbou!

Zveřejněno: 23.06.22

Období letních dovolených už pomalu končí a plavky začínáme vyměňovat bundy. Krásné letní opálení na sluníčku je tak nahrazováno solárii či ponecháno osudu vyblednout. Kdo by ale nechtěl kvalitní opálení, které vydrží celý rok a i v zimě vypadá jako od moře? Produkt Solaire gummies od francouzského výrobce Les Miraculeux nabízí zdravé, zářivé a dlouhotrvající opálení, a to i během budoucích chladných dní. Bobulky Solaire jsou kvalitním doplňkem stravy při opalování, ale také po něm.

Výrazných benefitů produktů od značky Les Miraculeux je mnoho. Vzhledem k přírodnímu složení a nepřítomnosti umělých barviv a aromat zbývá v přípravku spousta prostoru pro betakaroten, měď, lutein a astaxantin, což jsou látky podporující a zajišťující přirozené opálení po celý rok. Solaire gummies však jsou vhodné nejen jako doplněk stravy k opalování, ale také po něm, jelikož připravují pokožku na nadcházející pobyt na slunci a celkově zabraňují jejímu stárnutí. Kromě pokožky je přípravek vhodný i k ochraně očí, jelikož lutein, obsažený v produktu napomáhá jejich ochraně před UV zářením.

 
Foto: Archiv redakce

Výsledky užívání produktu jsou viditelné již po třech týdnech od začátku jeho užívání. Mezi další výhody těchto bobulek patří fakt, že jsou 100% BIO, bezlepkové, veganské, bez cukru (jedna bobulka obsahuje pouze 5 kcal!), složené pouze z přírodních aromat a také nejsou testovány na zvířatech. Solaire gummies je perfektní kombinovat také s bobulkami Beauté gummies, které podporují kvalitní růst a ochranu vlasů, nehtů a výrazně hydratují pokožku.Produkt Solaire si díky svým výsledkům a složení získává stále větší oblibu. „Bobulky Solaire jsem dostala na vyzkoušení. Po téměř dvou měsících používání musím říct, že jsem opravdu spokojená. Vřele ho doporučuji lidem se světlou pletí, kteří mají problémy s opalováním,“ uvádí zákaznice Tereza K. „Bobulky Solaire užívám celé léto a nikdy jsem neměla hezčí výsledky po opalování,“ uvádí další spokojená klientka.

Kde můžete bobulky vyzkoušet? Purtana Vám jako jediný distributor v České republice tyto produkty přináší! Neváhejte a dopřejte svému tělu kvalitní doplňky stravy, po kterých vám bude vaše kůže vděčná a bude krásně opálená i v zimě! Bobulky Solaire můžete objednávat právě teď na e-shopu Purtana.com nebo si o ně zasoutěžit na Instagramovém či Facebookovém profilu Purtana.

Související

15 důvodů, proč milovat Slunce

Předpokládejme, že každý pobral rozumu více, než se vejde do mozku pštrosa, opalování nepřehání a chrání se přípravky s přiměřeným SPF. V takovém případě si můžete být jisti, že sluneční paprsky prospívají tělu i duchu.


Co je lepší: teplá nebo studená sprcha?

Pokud po ránu toužíte po horké sprše, nejste v tom sami - většina lidí posunuje páku sprchové baterie spíše k červenému než modrému puntíku. Ale věděli jste, co vám může přinést sprchování studenou vodou? Přesně tak – STUDENOU.


Granátové jablko má blahodárné účinky na zdraví žen

Granátové jablko není jen ovoce. Má několik neuvěřitelných účinků, které vám vyrazí dech. Studie ukazují, že granátové jablko obsahuje antioxidanty a protizánětlivé látky, a již léta se s ním zachází jako s léčivým přípravkem. Je také považováno za superpotravinu, protože podporuje zdravou pleť,...


Superzelené potraviny: 5 přínosů pro vaše zdraví

Přemýšlíte, že vyzkoušíte některý ze superzelených prášků? Jaké jsou výhody přidání zeleného prášku do vašeho jídelníčku? Pojďme si nejdříve objasnit, co to vlastně jsou ty superzelené potraviny.


Jak si osvojit kosmetiku bez odpadu?

Proč byste měli přemýšlet o obalech svých kosmetických výrobků stejně jako o výrobcích samotných? Snižování odpadové stopy na planetě se stalo spíše otázkou "jak" než "proč".